O firmie G.COMM

shutterstock_1678278979@2x

Podstawowe
informacje

Włoska firma G.COMM istnieje od 2004 r. Specjalizuje się w produkcji urządzeń usprawniających pracę stomatologów, głównie lamp diodowych i halogenowych oświetlających pole zabiegowe. Jako jedyna instaluje w produkowanych lampach kamery umożliwiające rejestrację zabiegu. Dzięki wysokiej jakości produkty firmy G.COMM znane są w ponad 30 krajach. Od ponad 10 lat autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy G.COMM jest firma Makromed, wiodący polski producent unitów stomatologicznych.

Nasze
wartości

G.COMM projektuje, produkuje i dystrybuuje profesjonalne oświetlenie, systemy do gabinetów stomatologicznych i lekarskich, a także lampy wybielające, symulatory, ramiona nośne i komponenty. Co nas wyróżnia? Jesteśmy blisko lekarzy: dzięki częstym i osobistym kontaktom ze stomatologami mogliśmy uwzględnić w naszych produktach potrzeby i pragnienia profesjonalistów poszukujących optymalnego widzenia w miejscu pracy i w otaczającym nas środowisku. nasz Light Polaris zaprojektowany, aby zapobiegać zmęczeniu oczu dzięki ustawieniom światła, które można dostosować do potrzeb codziennej praktyki Wybór materiałów, specyfikacji produktu i stylu jest również inspirowany wymaganiami naszych klientów. Jesteśmy dumni z bycia producentem, my prowadzimy cały cykl produkcyjny w naszych zakładach budując i montując wszystko we własnym zakresie, stale inwestujemy w kadrę, proces produkcyjny oraz nowoczesne maszyny CNC. Firma G.COMM ma powołanie międzynarodowe: założona w 2004 roku, dziś eksportujemy 80% naszych produktów. Nasz personel mówi w 11 językach i komunikuje się z klientami i dystrybutorami zlokalizowanymi w każdym zakątku świata. Nasi klienci na całym świecie doceniają atrakcyjne wzornictwo produktów „Made in Italy” oraz nasze koncepcje, które łączą innowacyjność z dużym doświadczeniem w dziedzinie optyki, elektromechaniki i Technologia cyfrowa. Rewolucyjna Iris View, nasza lampa z wbudowaną kamerą wideo, wywodzi się z tych wartości. Wierzymy, że przyszłość otwiera nowe możliwości rozwoju zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Wyzwanie, ale wykonalny cel, oparty na naszych wartościach i mocnych stronach: uważne słuchanie użytkownika i skupianie się na produkcji własnej, skoncentrowanej na najnowocześniejszych technologiach.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
  Twoje dane są gromadzone przez Makromed w celu obsługi Twojego wniosku i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Dane te nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów bez Twojej uprzedniej zgody

  Dane firmy
  Makromed Sp. z o.o. Sp. K
  ul. Czechosłowacka 1
  92-216 Łódź
  POLSKA

  • NIP: 725-100-65-64
  • REGON: 470751950
  • KRS: 470751950
  Telefony
  +48 696 004 800